Oferta pracy

Widzewskie Domy Kultur zatrudnią osobę do pracy na stanowisku instruktora merytorycznego (Dom Kultury „Widok”).

Wymagania:
wykształcenie wyższe – kierunkowe,(kulturoznawstwo, pedagogika, socjologia itp.), obsługa kanałów mediów społecznościowych, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, wysoka kultura osobista, znajomość zagadnień z  obszaru szeroko rozumianej kultury i sztuki, doświadczenie w tworzeniu wniosków i aplikowanie o środki zewnętrzne.
Zakres obowiązków:
realizowanie zadań związanych z promocją wydarzeń, prowadzenie strony na Facebooku, przygotowywanie i współpraca przy wydarzeniach i zajęciach prowadzonych i organizowanych przez dom kultury, a także działań autorskich, praca biurowa.

Praca  1 etat. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
Widzewskie Domy Kultury, al.Piłsudskiego 133 w godz. 9:00-16:00.