Muzyczna przygoda

Rozpocznij w ARIADNIE swoją muzyczną przygodę!

 

U nas profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze nauczysz się podstaw gry lub udoskonalisz swój warsztat, rozwiniesz talent i odkryjesz, że wspólne muzykowanie to nie tylko wysiłek, który procentuje, ale przede wszystkim świetna zabawa i przyjemnie spędzony czas.

 

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych na naukę gry na instrumentach (na każdym poziomie):

 

·       UKULELE  (zajęcia indywidualne lub w duetach )

·       SKRZYPCE  (zajęcia indywidualne)

·       KEYBOARD  (zajęcia indywidualne)

 

 

Marta Barańska - Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie (Kierunek Edukacja Artystyczna ukończony z wyróżnieniem). Artystka o wrażliwej duszy; multiinstrumentalista z doświadczeniem pedagogicznym i anielską cierpliwością. Od najmłodszych lat jej pasją jest dzielenie się z otoczeniem muzyczną energią i kreatywnymi pomysłami.
Jako skrzypaczka koncertowała w Polsce i za granicą pod batutą wybitnych artystów, zarówno muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej, takich jak: Krzysztof Penderecki, Joachim Mencel, Anna Maria Jopek, Bracia Pospieszalscy, Zakopower, czy Michał Urbaniak.
Marta czerpie swoje inspiracje z muzyki filmowej, musicalowej, jazzu i folku, łącząc je z klasycznymi brzmieniami. Uczy gry na skrzypcach, ukulele oraz instrumentach klawiszowych.


Zapisy i szczegółowe informacje:
Tel.: 510 313 310 / 574 256 258
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.