Przygoda z UKULELE

Ukulele to niesamowity instrument, który aktualnie przeżywa ponowny rozkwit swojej popularności. Wykorzystanie ukulele w wielu gatunkach muzycznych, nieduże wymiary, stosunkowo niska cena, ciekawa historia związana z Hawajami oraz krótki czas nauki podstawowych chwytów sprawiają, że po ukulele sięgają osoby już grające na innych instrumentach, ale i amatorzy. Zapraszamy więc wszystkich, zaawansowanych i początkujących, małych i dużych, na niezwykłą przygodę z ukulele!

W ramach zajęć nauczysz się akordów, dowiesz się, jak trzymać i stroić ukulele, będziesz czytał nuty i tabulatury, zyskasz podstawy improwizacji oraz stworzysz akompaniamenty do wielu piosenek. A kiedy opanujesz podstawy, spróbujemy stworzyć zespół złożony z wielu ukulele! Pamiętaj – nie da się grać na ukulele bez uśmiechu!

Informacje o prowadzącej:
Magdalena Lazar – muzyk, wokalistka, pedagog, tancerka, aktorka musicalowa. Absolwentka Szkoły Muzycznej I st. w Radziejowie (klasa skrzypiec), Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi (specjalność musical i choreografia). Od najmłodszych lat występowała na licznych scenach w Polsce i za granicą. Współpracowała z wieloma popularnymi muzykami i aktorami. Uczestniczyła w międzynarodowych warsztatach musicalowych pod okiem vocal coach Maureen Scott oraz warsztatach w Ukuleland School prowadzonych przez Piotra Gwizdałę. Obecnie aktorka Teatru Huta w Wołominie oraz trenerka wokalna w Broadway Musical School w Warszawie. Dzięki swoim metodom nauczania, potrafi wydobyć z uczniów to, co najlepsze.

Zapisy i szczegółowe informacje:
Tel.: 510 313 310 / 574 256 258
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.