Warsztaty wokalne

Stacjonarne warsztaty wokalne dla dzieci, młodzieży i dorosłych - zajęcia trwają 150 min. i odbywają się w kilkuosobowej grupie, obejmują:

  • pracę wspólną: emisja głosu, techniki wokalne, korekcja dykcji, praca z tekstem;
  • pracę indywidualną: podczas każdego spotkania każdy uczestnik zajęć pracuje 1:1 z nauczycielem nad wybranym repertuarem: interpretacja, zachowanie sceniczne, prezentacja artystyczna.

W ramach zajęć proponujemy profesjonalne kształcenie głosu niezależnie od dotychczasowego doświadczenia, wieku czy preferencji muzycznych, przygotowanie do udziału w konkursach wokalnych i festiwalach, przygotowanie do nagrań studyjnych i występów na małej i większej scenie.

Warsztaty odbywają się raz w tygodniu, w środy w godz. 17.00-19.30

Zajęcia prowadzi pani Dominika Rydz–Kancler, wokalistka i doświadczony trener wokalny. Uczennica m.in. Elżbiety Zapendowskiej i Grażyny Łobaszewskiej. Absolwentka Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu. Laureatka kilkudziesięciu festiwali w Polsce i za granicą (m.in. Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Koninie, Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu im. Anny German w Zielonej Górze, Grand Prix Festiwalu 'Wygraj Sukces" w Tarnobrzegu). Organizator i instruktor Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych "Śpiewaj i Tańcz".