Widzewski bank pomysłów na kulturę

Czy myślałeś/aś kiedyś o tym, jak w ciekawy sposób spędzać czas w okolicy? Znasz pasjonatów, którzy chcieliby podzielić się swoją pasją, a może sam/a kimś takim jesteś? Chciałbyś/abyś, by w sąsiedztwie więcej się działo?

Weź udział w konkursie, w którym do dyspozycji mieszkańców oddajemy małe granty na realizację – we współpracy z domami kultury – rozmaitych wydarzeń kulturalnych.

Możesz uzyskać do 7 tys. złotych na realizację swoich pomysłów!

Zrealizuj swoje zamierzenia w kilku prostych krokach:

  • Pobierz i przeczytaj uważnie regulamin
  • Wypełnij wniosek
  • Złóż wniosek w jednym z widzewskich domów kultury: Domu Kultury "Ariadna" lub Domu Kultury "502"
  • Weź udział w ocenianiu projektów
  • Zrealizuj swój pomysł


Do pobrania:


Szczegółowych informacji o konkursie udzielają oraz konsultacje prowadzą w godzinach pracy pracownicy Widzewskich Domów Kultury:

  • Dorota Malska, Dom Kultury „Ariadna” ul. Niciarniana 1/3 tel. 42 678 47 41 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
  • Stanisław Jakuszewski, Dom Kultury „502” ul. Gorkiego 18 tel. 42 673 35 99 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Poniżej publikujemy raport z badania potrzeb kulturalnych, zasobów i potencjału społeczności lokalnej Widzewa przeprowadzonego w ramach realizacji projektu „Widzewski bank pomysłów na kulturę”, który jest rezultatem badań ankietowych, które przeprowadziliśmy w ramach projektu na terenie Widzewa.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w badaniach, wypełnili ankietę oraz uczestniczyli w spotkaniach i warsztatach informacyjnych. Specjalne podziękowania kierujemy do doktorantów i studentów ze Studencko-Doktoranckiego Koła Naukowego Etnologów "Wagabunda" z Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej UŁ za pomoc w przeprowadzaniu badań ankietowych.


Pobierz raport