Aktywny Senior - projekt bezpłatny

„Aktywny senior nasz klient” to program realizowany w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych ASOS 2014–2020. Inicjatywa jest skierowana do osób, które ukończyły 60 lat.

Projekt jest odpowiedzią na najczęściej zgłaszane potrzeby tej grupy wiekowej i składa się z 5 warsztatów tematycznych (5 spotkań po 3 godziny) dla grupy złożonej z 10-15 uczestników, włącznie z liderem grupy (lokalnym aktywnym seniorem). Każde spotkanie składa się z części wykładowej oraz części przeznaczonej na porady i konsultacje. Organizator zapewnia przerwę na poczęstunek.

Tematy spotkań:
1. Komunikacja i autoprezentacja – współczesny wizerunek seniora.
2. Kosmetologia i wizaż – pielęgnacja cery dojrzałej i porady stylistów.
3. i 4. Profilaktyka zdrowia – dietetyka i aktywność fizyczna.
5. Poznaj swoje prawa – świadomość konsumencka.

Spotkania prowadzone są przez ekspertów z danych dziedzin. Uczestnicy otrzymają materiały na zajęcia, a po zakończeniu całego projektu „Poradnik Seniora”.

Inauguracja Projektu już 5 września 2018 r. o godzinie 10.00 w Domu Kultury ARIADNA.

Zapisy i szczegółowe informacje:
Tel.: 510 313 310 / 574 256 258 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.