Warsztaty rozwoju osobistego

Zapraszamy na kolejny cykl spotkań z terapeutą - Warsztaty rozwoju osobistego. Podczas czterech comiesięcznych spotkań (czwartki o godz. 11:00) porozmawiamy o wybaczaniu, złości, lęku oraz poczuciu winy.

Terminy najbliższych spotkań:

20.02.2020  godz. 11.00 - Porozumiewanie się z drugim człowiekiem

Człowiek jest istotą społeczną. Dzięki komunikowaniu się ludzie spotykają się,wymieniają informacje, wpływają na siebie, budują związki, budują zaufanie,wchodzą w konflikty i rozwiązują je, dowiadują się czegoś o sobie i o innych. Celem warsztatów jest dostarczenie informacji o skutecznej komunikacji między ludźmi oraz ćwiczenie umiejętności porozumiewania się.

19.03. 2020 godz. 11.00 - Bezsilność

Bezsilność nie jest tożsama z bezradnością. Czym zatem jest? Czy uznanie własnej bezsilności wobec zachowań drugiego człowieka jest naszą porażką czy może jednak nie? Czy świadczy o naszej słabości czy wręcz przeciwnie? Jaką można mieć korzyść z uznania własnej bezsilności? Na te i inne pytania będziemy sobie odpowiadać podczas warsztatów.

16.04.2020. godz. 11.00 - Wstyd

Wszyscy odczuwamy wstyd. Jest to bolesne uczucie, że posiadamy skazę. Pewna doza wstydu jest nam potrzebna,żeby funkcjonować, ale niektórzy wstydzą się w sposób nadmierny i tym wstyd utrudnia życie.

21.05.2020 godz. 11.00 - Gniew

Gniew pełni dwie ważne funkcje: informacyjną i energetyczną. Sygnalizuje człowiekowi, że na zewnątrz niego dzieje się coś niepożądanego i dostarcza energii do zmiany tego stanu. Problemy wiążą się ze sposobem jego wyrażania.

Zajęcia prowadzi Anna Cyran - www.odkryzysudosukcesu.pl

Zapisy i szczegółowe informacje:
Tel.: 510 313 310 / 574 256 258
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.