Lektorat jęz. angielskiego

Języki obce są nauczane w Domu Kultury 502 już od ponad 10 lat, a wszyscy nasi lektorzy są absolwentami kierunków filologicznych i są przygotowani pod względem dydaktycznym do nauczania języka obcego.
Kładziemy nacisk zarówno na właściwe przygotowanie gramatyczne jak i na umiejętność płynnego porozumiewania się w języku obcym: u nas nie będziesz tylko wkuwać regułek! U nas naprawdę nauczysz się mówić!

Proponujemy zajęcia w małych grupach (maksymalnie do 10 osób w grupach dla dzieci do 8 roku życia oraz do 12 osób w pozostałych grupach) na różnych poziomach zaawansowania – od kursów na poziomie podstawowym do najbardziej zaawansowanych, przygotowujących do międzynarodowych egzaminów. Oferujemy także kursy konwersacyjne oraz indywidualne.

Nauka w 502 nigdy nie jest nudna! Poza podręcznikami, które stanowią podstawę programową do nauki, wykorzystujemy również inne metody takie jak: gry i zabawy językowe (w grupach dziecięcych i młodzieżowych), scenki teatralne, rozmówki sytuacyjne, oraz dodatkowe materiały dydaktyczne w tym nowoczesną tablicę multimedialną.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Domu Kultury 502, przy ulicy Gorkiego 16 w Łodzi. Zapisy przyjmujemy przez cały rok (pierwszeństwo w rezerwacji miejsc mają osoby kontynuujące naukę).