Zajęcia wokalne

Indywidualne i grupowe (min. 2, maks. 4 osoby) zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży.

Zapraszamy na zajęcia wokalne wszystkie dzieci, które chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z muzyką i sceną. Nauczycie się śpiewać, dowiecie się jak pracować z mikrofonem, poprawicie oddech, dykcję i poznacie sekrety pracy aktora scenicznego. Chętni będą mogli również zdobyć podstawą wiedzę z aktorstwa (piosenka aktorska). Na naszych zajęciach będzie panować przede wszystkim przyjazna i radosna atmosfera!

Zajęcia będą rozpoczynać się od rozgrzewki (ćwiczenia dykcyjne, ćwiczenia oddechowe). Następnie dzieci będą pracować nad danymi utworami (repertuar dobierany będzie wspólnie z uwzględnieniem upodobań dziecka) oraz będą rozwijać umiejętności sceniczne (interpretacja utworów, zdobywanie swobody na scenie, pokonywanie nieśmiałości). Na zakończenie uczestnik warsztatów w całości zaśpiewa wybrany utwór i omówi przebieg zajęć z prowadzącym, który spotka się także z rodzicami.

Zajęcia poprowadzi Joanna Śmiałkowska (Mezzosopran). Urodzona w Katowicach. Ukończyła Studium Wokalno – Baletowe w Gliwicach przy Gliwickim Teatrze Muzycznym. W studium odkryła, że taniec i deski teatru dramatycznego są jej ogromną pasją, ale to muzyka wokalna, a w szczególności opera jest jej wielką miłością. W 2015 roku upuściła progi Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na Wydziale Wokalno - Aktorskim. Uczestniczyła w kursach wokalnych m.in.: M. Rzepki, O. Pasiecznik, D. Grabowskiego. W 2011 r. zadebiutowała na scenie operowej w roli Marceliny w operze „Wesele Figara” W. A. Mozarta w reżyserii Łukasza Gajdzisa, pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego. W 2016 r. została laureatką pierwszej nagrody na XI Międzynarodowym Konkursie Arii z Oper o Duchu Gór (Rubezahl) w Jeleniej Górze.

Zapisy i szczegółowe informacje:
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 510 313 310 / 574 256 258