Zespół Pieśni i Tańca „Mała Anilana”

Udział w zajęciach Zespół Pieśni i Tańca „Mała Anilana” to doskonały pomysł na rozpoczęcie edukacji tanecznej, ponieważ daje dobre podstawy, uczy wrażliwości muzycznej, rozwija koordynację, sprawność i estetykę ruchu. Zapraszamy dzieci od 7 do 11 lat. Opiekę nad zespołem sprawuje Katarzyna Korzeniewska-Killo, która także jest choreografem Zespołu Pieśni i Tańca "Anilana" im. Leszka Woszczyńskiego.

Katarzyna Korzeniewska-Killo – pedagog, nauczyciel i instruktor tańca ludowego i współczesnego. W 2001 roku otrzymała uprawnienia instruktorskie, specjalizacja: taniec ludowy, w 2004 roku ukończyła studia pedagogiczne (specjalizacja: pedagogika wieku dziecięcego). Została odznaczona medalem za chlubne studia, a w 2005 roku uzyskała uprawnienia instruktorskie, specjalizacja: taniec współczesny. Taniec towarzyszy jej od 4 roku życia, w latach 1988-1991 tancerka Zespołu Estradowego „Stonoga”, w latach 1991-1995 tancerka Szkółki Baletowej działającej przy Zespole Pieśni i Tańca „Anilana”, w latach 1995-2003 tancerka Zespołu Pieśni i Tańca „Anilana”, uczennica Pana Leszka Woszczyńskiego, uczestniczka wielu warsztatów tanecznych, uczyła się u solistów Teatru Wielkiego i Muzycznego w Łodzi. Od 2002 roku pracuje z dziećmi i młodzieżą, od ponad 10 lat prowadzi zespoły taneczne w Zgierzu i w Łęczycy, które reprezentują Polskę na wielu festiwalach i konkursach tanecznych i na swoim koncie mają wiele nagród i wyróżnień. Założycielka ARTI-KATHERINA DANCE STUDIO, w Plebiscycie Dziennika Łódzkiego dwukrotnie uzyskała tytuł Człowieka Roku 2017 i 2018 w powiecie łęczyckim w kategorii kultura. Jej pasją jest  praca z dziećmi i młodzieżą.

 

  • III Miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Narodowego w Formie Towarzyskiej (Ujazd 2015);
  • III Miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tańca Narodowego w Formie Towarzyskiej (Dmosin 2015);
  • II miejsce w VI Turnieju Tańca w Formie Towarzyskiej pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa (Ozorków 2017).

 

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i w czwartki.
Zapisy i szczegółowe informacje:
Tel.: 510 313 310 / 574 256 258
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.