Zajęcia wokalne

Zajęcia ze śpiewu rozrywkowego przeznaczone są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych (nie ma ograniczeń wiekowych). Uczestnicy nauczą się prawidłowo oddychać, poprawią dykcję oraz usłyszą prawdziwą barwę i brzmienie swojego głosu. Zajęcia obejmują także interpretację utworów i prawidłową wymowę (np. w utworach anglojęzycznych). Lekcje śpiewu sprzyjają również wykształceniu prawidłowych nawyków wokalnych.

Zajęcia prowadzone są zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy próbowali już swoich sił w tej dziedzinie. Lekcje odbywają się w trybie indywidualnym. Dzięki temu możliwe jest dobranie repertuaru do każdego ucznia oraz dostosowanie poziomu trudności wykonywanych ćwiczeń (wprawek wokalnych).  

Zajęcia prowadzi Kamila Wokacz, absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, w klasie śpiewu dr hab. Anny Kamalskiej.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut.

Koszt: 150 zł / 4 zajęcia

Informacje i zapisy: 574 255 542, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Termin zajęć umawiany jest dla każdego uczestnika indywidualnie.