Nordic walking

Nordic walking to popularna aktywność fizyczna dla osób w różnym wieku.  Chociaż wygląda z pozoru niewinnie, to podczas takiego „spaceru” pracuje wiele ważnych mięśni. Prawidłowo wykonywany trening przynosi wiele korzyści dla ciała i umysłu.

Poprawia ogólny stan zdrowia, pomaga spalić zbędne kilogramy, wzmacnia mięśnie,  odciąża stawy kolanowe, biodrowe, kręgosłup i ścięgna i wspomaga trawienie. Regularny nordic walking zwiększa wydolność oddechową, co przekłada się na poprawę dotlenienia organizmu, lepsze samopoczucie i koncentrację. To doskonałe ćwiczenia dla osób starszych, zmagających się z cukrzycą, chorobami ortopedycznymi i dla kobiet w ciąży.

Nordic walking ułatwia poznawanie nowych osób, wokół tej aktywności powstaje wiele grup, które wspólnie spacerują i motywują się do regularnych ćwiczeń. Na naszych zajęciach dowiesz się jak należy trzymać kije i jak z nich korzystać, aby bezpiecznie cieszyć się tą aktywnością.

Nordic walking odbywa się w ramach zajęć Gimnastyka 60+.

Zapraszamy w poniedziałki lub wtorki (9.00-10.00)

 

Zapisy i szczegółowe informacje:
Tel.: 510 313 310 / 574 256 258
E-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.