Pilates

Pilates – zajęcia dla każdego

Jeżeli od dłuższego czasu zmagasz się bólem kręgosłupa w odcinku szyjnym, lędźwiowym lub po prostu chcesz zrobić coś dobrego dla swojego ciała i się poruszać to pilates jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Pilates to doskonały system ćwiczeń, dzięki któremu wzmocnisz, ustabilizujesz oraz uelastycznisz swoje ciało. Wpływa on pozytywnie na nasze samopoczucie, odpręża, poprawia koordynację i koncentracje, zwiększa wytrzymałość mięśni i zwalcza ból pleców.

Twórcą pilatesu jest Josef Pilates, który początkowo współpracował z tancerzami, sportowcami i aktorami. Z biegiem lat jego metoda stawała się coraz bardziej popularna, a w latach 90. XX wieku zdominowała świat fitnessu. Podczas zajęć prowadzony w Domu Kultury „Ariadna”, będziemy rozwijać świadomość ciała oraz skupimy się na prawidłowym, głębokim oddechu. Warto zaznaczyć, że są to świetne ćwiczenia dla osób, które wiele godzin spędzają stojąc lub siedząc przy biurku.

Zapraszamy na zajęcia we wtorki (18.00-19.00) lub środy (18.30-19.30)

 

 

Zapisy i szczegółowe informacje:
Tel.: 510 313 310 / 574 256 258
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.