Warsztaty dla rodziców wspierające świadome rodzicielstwo

Obecnie zajęcia nie odbywają się. Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w zajęciach lub chciałbyś je poprowadzić to zapraszamy do kontaktu.

 

Bycie rodzicem to wielkie szczęście i jednocześnie ogromna odpowiedzialność za rozwój i życie małego, a w konsekwencji później i dorosłego człowieka. Wychowanie dziecka to przygoda, radość ale i wiele sytuacji trudnych i pełnych emocji. Nierzadko my dorośli możemy się uczyć od naszych dzieci. Jeśli chcesz pogłębić relację z dzieckiem, przyjrzeć się jej z bliska, wspierać dziecko bardziej świadomie zapraszam na warsztaty dla rodziców. W programie mini wykłady, dyskusje, ćwiczenia w parach i grupach, wymiana doświadczeń.

Tematem pierwszego spotkania "Bliżej siebie – warsztaty dla rodziców" będzie kreatywność dzieci, a w programie:

  • Czym jest kreatywność
  • Jak wspierać zdolności twórcze dzieci
  • Blokady w twórczym myśleniu i jak sobie z nimi radzić
  • Zajęcia artystyczne – taniec, malowanie, śpiew, teatr i ich wpływ na rozwój dzieci
  • Przykłady kreatywnych zabaw dla rodziny
  • Test kreatywności dla rodziców

Warsztat poprowadzi:
Anna Dobromira Cywińska – akredytowany coach ACC ICF, certyfikowany trener umiejętności miękkich, współzałożycielka i wiceprezes Fundacji „Kobieta w Harmonii”.  Od kilku lat prowadzi coachingi indywidualne i grupowe oraz warsztaty rozwojowe, posiada ponad 1000 godzin doświadczenia w pracy indywidualnej i grupowej. Zrealizowała kilkanaście projektów rozwojowych dla kobiet, dzieci i młodzieży, rodziców, m.in. „Świadomy tata”, „Praca z pasją” – projekt dla młodzieży, „Kobieta pewna siebie”, „Poradnik pozytywnego myślenia” i wiele innych. Spotkania mają charakter warsztatów, zanurzają uczestników w doświadczaniu poprzez ich aktywny udział i zaangażowanie. Bezpieczna atmosfera, indywidualne podejście do uczestników zachęcają do autorefleksji, twórczego myślenia i rozwijania indywidualności. Z radością dzieli się zdobytą wiedzą i doświadczeniem inspirując uczestników do odkrywania i rozwijania własnego potencjału, wrodzonych talentów i umiejętności oraz wykorzystywania ich w życiu. Wierzy w to, że każdy z nas ma wyjątkowy talent, powołanie i moc, z którymi przychodzimy na świat. Niepoprawna optymistka, dla której wszystko jest możliwe, wierzy, że cuda zdarzają się nam każdego dnia. Miłośniczka przyrody i zwierząt. Pasjonatka zdrowego sposobu odżywiania i życia.

Informacje:

Tel. 510 313 310/ 574 256 258

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.